Říkají o nás...

Říkají o nás...Kvalitního hudebníka na naši firemní akci jsme sháněli dlouho. Když jsem našel tento web, bylo po starostech :) Využívám pravidelně už třetím rokem! Josef V., Praha

 

O nás

Nápad provozovat centrum poptávek a nabídek v oblasti hudby k nám přišel ze zahraničí, kde tento model funguje už řadu let.

Po počáteční analýze a výběru vhodného poskytovale je portál zcela připraven plnit Vaše přání - tedy nalézt toho nejlepšího hudebníka (pokud jste poptávající) či dostávat informace o všech poptávkách z nejen Vašeho kraje (pokud jste hudebník)

Princip webu

Hlavním cílem našeho webu je snadné zprostředkování kontaktu mezi poptávajícími, tedy těmi, kteří shání hudbu na svoje akce (večírky, narozeninové párty, svatební hostina,...) a nabízejícími, což jsou kapely či jednotliví hudebníci.

Poptávající snadno a zcela zdarma mohou vložit poptávku na hudbu. Vyplní datum konání akce, požadované hudební styly a samozřejmě kontaktní údaje na sebe.

Hudebníci si mohou zobrazit seznam všech vložených poptávek na hlavní stránce. Hudebník v tuto chvíli vidí jen základní informace o akci. Pokud chce zobrazit kontaktní údaje na poptávajícího, musí být zaregistrován a přihlášen (vyplněním svého přihlašovacího jména a hesla do políček v horní části webu).

Jednotlivé poptávky ověřujeme, čímž zajištujeme kvalitu poptávek.

Za zobrazení kontaktních údajů k vybrané poptávce je hudebníkovi stržena částka z jeho kreditního účtu, který si musí předem nabít zasláním čísla na náš účet. Pokud provedete platbu, kontaktujte nás.

 

 


Říkají o nás...

Říkají o nás...„Zadala jsem si poptávku na hudebníka na moji svatbu a hned během pár hodin na to se mi začali ozývat hudebníci z celého kraje. Žádné trapné obtelefonování lidí z telefoního seznamu. Hned jsem web doporučila kamarádce! Pavla K., Olomouc“

 

Říkají o nás...

Říkají o nás...„Web Hledám hudbu.cz jsem použila už několikrát a vždycky jsem díky němu rychle našla hudebníky pro akce v mojí restauraci! Adéla Pavlíková, Brno“

 

 
©2011 - 2020 Redakční systém a tvorba webových stránek iNAK.CZ s.r.o.